Rejestracja na egzaminy

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że system usos dopuszcza rejestrację na dany przedmiot zarówno w sesji "zerowej" jak również w sesji zasadniczej, co oznacza, że jeśli w regulaminowym terminie (trzy dni, liczone od daty złożenia podania) nie wypiszą się Państwo z terminu "zerowego" skutkuje to tym, że termin w sesji zasadniczej jest dla Państwa drugim terminem.

Jednocześnie informuję, że zostanie wydłużony termin rejestracji na sesję zasadniczą do dnia 26.01.2020r. do godz. 23:59

Kierownicy Katedr przedmiotów w których zabrakło miejsc na sesję zasadniczą są powiadomieni o zaistniałej sytuacji i przygotowują kolejne terminy egzaminów, po podaniu nowych terminów egzaminów rejestracje na dany przedmiot będą uruchamiane o wcześniej określonym terminie i porze.