Administrowanie przeciwdziałaniem epidemii. Doświadczenia walki z COVID-19

Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie - Administrowanie przeciwdziałaniem epidemii. Doświadczenia walki z COVID-19.

Podczas spotkania zostaną skonfrontowane ze sobą różne modele przeciwdziałania epidemii, czyli: zwalczanie epidemii jako priorytet i tym samym użycie intensywniejszych środków, opcja środka oraz tzw. "model szwedzki", czyli prymat wolności jednostki nad jej bezpieczeństwem.

Wspólnie z naszymi gośćmi, zastanowimy się, jakie są zalety i wady każdego z tych modeli oraz który z nich powinien być zastosowany przez polskie władze.

Kiedy i jak się spotykamy?

• 8 czerwca 2022 r.
  • godz. 19:30 - 21:30
  • Sala 1.4 Collegium Iuridicum II

Gośćmi będą:

Prof. UW dr hab. Leszek Bosek – kierownik Pracowni Prawa Medycznego i Biotechnologii WPiA UW, zajmujący się w swojej pracy naukowej badaniami nad stanem epidemii;

Dr Tomasz Rowiński – zastępca Dyrektora Instytutu Psychologii UKSW, członek Rady ds. COVID-19 przy Prezesie Rady Ministrów;

Łukasz Warzecha – dziennikarz tygodnika „Do Rzeczy”, komentator życia publicznego.

Nie może Was zabraknąć!

Link do wydarzenia.