Dr Marta Otto i prof. UW dr hab. Piotr Grzebyk współautorami publikacji „The EU Directive on Adequate Minimum Wages”

Ukazała się właśnie publikacja stanowiąca zwieńczenie europejskiego projektu badawczego poświęconego kompleksowej  analizie ram regulacyjnych wynikających z uchwalenia dyrektywy 2022/2041 w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych. W projekcie nie zabrakło ekspertów z Uniwersytetu Warszawskiego, tj. prof. Piotra Grzebyka i dr Marty Otto z Katedry Prawa Pracy i Polityki Społecznej WPiA UW. Książka rzuca światło na jeden z najbardziej podstawowych celów prawa pracy - zapewnienie odpowiedniego wynagrodzenia minimalnego. Publikacja „The EU Directive on Adequate Minimum Wages” ukazała się nakładem renomowanego wydawnictwa Bloomsbury Publishing i jest już dostępna na stronie www.