Przeskocz do treści

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Etap Uczelniany na Uniwersytecie Warszawskim w V Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym

 

Katedra Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt organizować V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym. Jest to coroczna inicjatywa popularyzująca naukę postępowania cywilnego oraz umożliwiająca wspólną rywalizację studentom prawa z różnych uczelni.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap Konkursu (etap uczelniany) ma na celu wyłonienie dwóch najlepszych studentów, którzy będą reprezentować uczelnię na etapie centralnym.

Drugi, ogólnopolski etap Konkursu odbędzie się w dniu 13 maja 2022 roku w Warszawie. Szczegóły dotyczące etapu ogólnopolskiego Konkursu, w tym Regulamin Konkursu, znajdują się na osobnej podstronie.

TERMIN:

Etap Uczelniany na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022 roku w budynku Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej (w godzinach wieczornych).

NAGRODY:

Laureaci Etapu Uczelnianego na Uniwersytecie Warszawskim, pod warunkiem wzięcia udziału w etapie ogólnopolskim Konkursu, uzyskają ocenę bardzo dobrą z egzaminu z przedmiotu „Postępowanie cywilne”. Nie dotyczy to uczestników, którzy poprzednio zdali ten egzamin. Ponadto laureaci Etapu Uczelnianego na Uniwersytecie Warszawskim otrzymają nagrody książkowe.

ZGŁOSZENIA:

Warunkiem uczestnictwa w Etapie Uczelnianym jest wysłanie aktywnego formularza obsługiwanego przez Koło Naukowe Prawa Procesowego do dnia 22 kwietnia 2022 roku: https://forms.gle/3JzQKq54RdztAUbR8

REGULAMIN ETAPU UCZELNIANEGO (UW):

Pobierz regulamin

KONTAKT:

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem: konkurskpc@wpia.uw.edu.pl.