European Whistleblowing Institute organizuje konkurs na prace magisterskie z zakresu prawa i polityki whistleblowingowej

European Whistleblowing Institute organizuje konkurs na prace magisterskie z zakresu prawa i polityki whistleblowingowej (The Lewis Master Thesis Awards). Celem konkursu jest docenienie badań studentów w zakresie prawa i polityki whistleblowingowej. Nagroda Lewis Master Thesis Award jest uhonorowaniem pracy profesora Davida Lewisa, jednego z wiodących naukowców zajmujących się badaniami nad whistleblowingiem.

Konkurs dotyczy prac obronionych w roku 2022-2023. Praca magisterska może być napisana w dowolnym języku, jednak formularz zgłoszeniowy musi być wypełniony w języku angielskim. Nabór wniosków trwa od 1 lutego 2024 r. do 31 maja 2024 r. Ogłoszenie nagrody nastąpi we wrześniu 2024 r.