I edycja Olimpiady Przedmiotowej z Prawa handlowego – I etap

Katedra Prawa Handlowego WPIA UW przypomina, że już w najbliższy poniedziałek (25 kwietnia 2022 roku) rusza I etap Olimpiady Przedmiotowej z Prawa handlowego. Test jednokrotnego wyboru otworzy się o godzinie 18:30 na platformie Kampus.

Jednocześnie informujemy, że Olimpiadę objęły patronatem następujące kancelarie: Deloitte Legal Ostrowski, Gizicki i Wspólnicy sp.k.; Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p.; WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.

Nagrodami w konkursie będą:

I miejsce: ocena celująca z przedmiotu Prawo handlowe, możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale M&A/Corporate kancelarii Gessel albo WKB (wedle wyboru zwycięzcy), nagroda książkowa ufundowana przez wydawnictwo Wolters Kluwer, nagrody rzeczowe (gadżety) ufundowane przez Partnerów konkursu.

III miejsce: ocena celująca z przedmiotu Prawo handlowe, możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale M&A/Corporate kancelarii Gessel/WKB, nagrody rzeczowe (gadżety) ufundowane przez Partnerów konkursu.

IV i V miejsce: ocena bardzo dobra z przedmiotu Prawo handlowe, zaproszenie na spotkanie z Zespołem Corporate/M&A kancelarii Deloitte Legal, nagrody rzeczowe (gadżety) ufundowane przez Partnerów konkursu.

Ocena bardzo dobra z przedmiotu Prawo handlowe została przewidziana również dla miejsc od szóstego do dziesiątego.

Ponadto, wszyscy pozostali uczestnicy II etapu będą mieli możliwość zdawania ustnie egzaminu u wybranego egzaminatora (członka jury lub każdego innego pracownika Katedry Prawa Handlowego za jej/jego zgodą) poza terminami sesyjnymi i otrzymają drobne upominki (gadżety) od Partnerów Olimpiady.

Grono Partnerów Olimpiady, a tym samym pula nagród, może jeszcze ulec rozszerzeniu, dlatego zachęcamy do śledzenia strony Katedry i Wydziału.

Powodzenia!