IX Edycja Konkursu Podatkowi Liderzy

Informujemy, że ruszyła kolejna (już 9.) edycja konkursu Podatkowi Liderzy, organizowanego przez Ministerstwo Finansów i dedykowanego dla studentów (oraz młodych absolwentów) na kierunkach z dyscyplin nauk prawnych, ekonomii i finansów.

W tej edycji do wygrania jest 16 płatnych staży w Ministerstwie Finansów w Departamencie Analiz Podatkowych. Laureaci konkursu mogą odbywać staż w MF w wymiarze 1-3 miesięcy, podczas którego będą brać udział w projektach związanych z analizą rozwiązań podatkowych w wybranych państwach świata.

Termin zgłoszeń upływa 18 kwietnia. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować:

- pracę konkursową nt. „Innowacje w podatkach”, nie dłuższą niż 2 strony A4,

- CV (zgodne ze wzorem podanym na stronie internetowej MF),

- zaświadczenie o statusie studenta

oraz wysłać je poprzez formularz dostępny na stronie konkursu.  Szczegóły konkursu wraz z regulaminem, wzorem CV, harmonogramem i innymi informacjami dostępne są na stronie MInisterstwa Finansów.

#konkurs #staż