Komunikat Wydziałowej Rady Doktorantów WPiA UW w związku z atakiem na Ukrainę

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci WPiA UW,

W związku z atakiem na Ukrainę, w imieniu Doktorantów WPiA UW i w ślad za uchwałą nr 121 Senatu UW z 23 lutego 2022 r. w sprawie wyrażenia solidarności z Ukrainą i jej społeczeństwem, zwracamy się do wszystkich Studentek i Studentów WPiA UW, którzy lub których Bliscy pochodzą z Ukrainy lub przebywają na Jej terytorium, a którzy mogą mieć jakikolwiek problem z realizacją studiów lub innych zobowiązań akademickich, w szczególności z udziałem Doktorantów, o przekazanie informacji na adres doktoranci@wpia.uw.edu.pl. Podejmiemy wszystkie możliwe działania, żeby każdy potrzebujący pomocy lub wsparcia je otrzymał.

Wydziałowa Rada Doktorantów tym samym deklaruje pełną gotowość do udzielenia niezbędnego wsparcia prawnego dla osób poszukujących ochrony międzynarodowej na terenie RP. Szczegółowe informacje o formie udzielanego poradnictwa oraz jego terminach zostaną opublikowane w najbliższym czasie za pośrednictwem kanałów informacyjnych WRD WPiA UW.

(-) Wydziałowa Rada Doktorantów WPiA UW