Konferencja naukowa “Infinite Dimensions - International Innovation Summit”, organizowana przez wydziałowe Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin

Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin, w ramach flagowego projektu: Warsaw-Beijing Forum, serdecznie zaprasza na interdyscyplinarną konferencję naukową “Infinite Dimensions - International Innovation Summit”, która odbędzie się 21-22 maja 2022 r. w formie online.Oficjalnym językiem konferencji będzie język angielski.

Chiny wraz z Unią Europejską są najszybciej rozwijającymi się światowymi liderami innowacji, którzy czerpią wzajemnie od siebie siłę i inspirację. Podejmują działania technologiczne na wysokim poziomie, w tym w sferze cyfrowej, co pozwala łączyć się ponad granicami i generować nowatorskie rozwiązania. Szczególnie ostatnie lata przyniosły wiele zmian, ale innowacyjne myślenie i technologia pomogły nam odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wyszliśmy z tego silniejsi, bogatsii w doświadczenia i nowe pomysły na rozwiązywanie pojawiających się problemów. Ponieważ napędzają nas innowacje.

Warsaw-Beijing Forum docenia wartość postępu, w związku z czym zdecydowaliśmy się zorganizować przestrzeń do wymiany idei dotyczących wszelkich obliczy innowacji oraz przybliżyć wszystkich zainteresowanych do zmian, które nieustannie dzieją się wokół nas.

Na konferencji poruszone zostaną w szczególności tematy związane z:

• kryptowalutami;
  • NFT;
  • wyścigiem kosmicznym;
  • innowacjami w sposobach płatności;
  • bezpieczeństwem międzynarodowym;
  • wpływem chińskich inwestycji w Europie;
  • nowoczesnymi miastami i technologicznymi innowacjami.

Do aktywnego i biernego udziału w konferencji zapraszamy studentów, doktorantów, badaczy i wszystkich zainteresowanych tematyką innowacyjności.

Więcej informacji o konferencji oraz warunkach uczestnictwa, a także formularze zgłoszeniowe znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej:http://warsaw-beijing.gridaly.com. Wydarzenie posiada również stronę na Facebooku:https://fb.me/e/36CtwDiwC