Corporate governance and securities regulations - 30.10.2019

Konferencja rozpocznie się od wykładu wybitnego autorytetu w dziedzinie prawa spółek, rynku kapitałowego i transakcji M&A prof. Stevena Davidoffa Solomona (Professor of Law U.C. Berkeley School of Law) na temat "Corporate governance - lessons from the U.S. experience in securities regulation".

Po wykładzie odbędzie się debata "Corporate governance and securities regulations" z udziałem prof. Stevena Davidoffa Solomona, prof. Teresy Czerwińskiej - Członka Zarządu Narodowego Banku Polskiego, Pawła Borysa - Prezesa Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju oraz prof. Michała Romanowskiego - Członka Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego, radcy prawnego. Moderatorem debaty będzie dr hab. Jacek Jastrzębski, prof. UW - Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego. Po debacie odbędzie się uroczystość wręczenia nagrody w VIII edycji Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.

#konferencja