Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Międzynarodowy Kongres Prawa Spółek Handlowych - 14-15.04

W związku z wieloma zmianami w prawie, wchodzącymi w życie lub planowanymi, pojawiło się wiele dyskusji między przedstawicieli doktryny oraz prawnikami. Z tego też powodu Koło Naukowe Prawa Spółek WPiA UW zdecydowało się zorganizować konferencję naukową, która ma na celu wprowadzenie studentów w problematykę poruszaną nawet na arenie międzynarodowej oraz umożliwienie przeprowadzenie, choćby w ograniczonym zakresie, dyskusji, która pokazać ma jak wiele kontrowersji budzą niektóre rozwiązania.

Konferencja ta adresowana jest nie tylko dla grona akademickiego, doktorantów czy praktyków, ale przede wszystkim dla studentów, dlatego udział w niej będzie całkowicie bezpłatny, z ew. koniecznością uiszczenia opłaty za wysłanie certyfikatu uczestnictwa w formie papierowej listem poleconym. 

Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym oraz możliwe będzie zadawanie pytań oraz branie udział w dyskusji na zasadach, które zostaną opublikowane na kilka dni przed konferencją. Szczegóły konieczne do wzięcia udziału pojawią się na stronie wydarzenia na Facebooka oraz możliwy jest również kontakt mailowy z organizatorami przez email: knps.wpia.uw@gmail.com.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia na facebook Koła Naukowego Prawa Spółek.

PROGRAM

#konferencja #koło naukowe