Ogłoszenie o naborze na zagraniczne wyjazdy stażowe w ramach programu STER

Zapraszamy doktorantki i doktorantów UW do aplikowania na zagraniczne wyjazdy stażowe WPiA w ramach budżetu projektu “Accelerating the internationalisation of the doctoral schools”.

Program ma na celu wsparcie zagranicznej mobilności najlepszych doktorantów z Polski i z zagranicy (w wymiarze od 1 do 10 miesięcy).

Kandydaci mogą w ramach programu uzyskać finansowanie udziału w stażach naukowych, naukowo-badawczych lub szkoleniowych, odbywanych w celu prowadzenia badań naukowych lub uzyskania wiedzy i umiejętności dotyczących prowadzenia badań naukowych w zagranicznych jednostkach naukowych i naukowo-badawczych.Do udziału w programie uprawnione są wyłącznie osoby posiadające status doktoranta Uniwersytetu Warszawskiego.

Wyjazdy zagraniczne mogą być realizowane na okres: 1 miesiąca, 5 miesięcy lub 10 miesięcy.

Osoby zakwalifikowane na staże otrzymają świadczenie ryczałtowe na pokrycie kosztów podróży (od 600 do 5000 PLN) oraz kosztów życia w wybranym ośrodku naukowym (od 8000 do 12 0000 miesięcznie).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ