Projekt „Centrum Oceny Skutków Regulacji Uniwersytetu Warszawskiego” otrzymał finansowanie w ramach programu MEiN Nauka dla Społeczeństwa

Miło nam poinformować, że projekt Centrum Oceny Skutków Regulacji Uniwersytetu Warszawskiego (budżet projektu: 1.723.965,00 zł, Kierownik Projektu: dr hab. Krzysztof Koźmiński, Zastępca Kierownika Projektu: dr hab. Krzysztof Szczucki, Koordynator Ekspertyz i Analiz: dr Michał Jabłoński) uzyskał finansowanie w ramach Programu MEiN "Nauka dla Społeczeństwa". Projekt ma na celu praktyczne wykorzystanie metod ekonomicznej analizy prawa (law & economics) w procesie legislacyjnym, a jego efektem będzie stworzenie interdyscyplinarnych grup eksperckich, zaangażowanych w proces oceny skutków regulacji.