Ponad 400 uczestników z 42 krajów gościło na UW podczas konferencji LLRN6

W dniach 25-27 czerwca 2023 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się szósta edycja konferencji Labour Law Research Network, gromadząca ekspertów, praktyków i badaczy prawa pracy z całego świata. Wydarzenie to było doskonałą okazją do wymiany wiedzy, prezentacji wyników badań oraz nawiązania kontaktów i utworzenia nowych grup badawczych.

W konferencji wzięło udział ponad 400 uczestników z całego świata, w tym ponad 300 osób zaprezentowało swoje badania. Najliczniejszą grupę stanowili uczestnicy z Włoch oraz z Wielkiej Brytanii. Podczas trzydniowego wydarzenia poruszono wiele istotnych zagadnień z zakresu prawa pracy, takich jak prawa pracowników w dobie transformacji cyfrowej, elastyczne formy zatrudnienia, telepraca, a także rola związków zawodowych i dialogu społecznego.

W uroczystym otwarciu konferencji, mającym miejsce w Auditorium Maxium oraz w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, wzięły udział władze Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa i Administracji UW. Pełny program dostępny jest na oficjalnej stronie konferencji.

#konferencja