Pracownicy Wydziału laureatami LVII Ogólnopolskiego Konkursu redakcji Państwa i Prawa

Dwóch pracowników Wydziału Prawa i Administracji UW znalazło się w gronie laureatów LVII Ogólnopolskiego Konkursu redakcji „Państwa i Prawa” na najlepsze prace habilitacyjne i doktorskie z dziedziny nauk prawnych. Dr hab. Maria Nowak z Katedry Prawa Rzymskiego i Antycznego otrzymała wyróżnienie w kategorii rozprawy habilitacyjne za pracę pt. „Bastards in Egypt. Social and Legal Illegitimacy in the Roman Era”, a dr Miłosz Kłosowiak z Katedry Prawa i Postępowania Administracyjnego zajął II miejsce w kategorii rozprawy doktorskie za pracę pt. „Wymiana informacji w sprawach podatkowych a ochrona praw podatnika”.

Jak poinformowała redakcja "Państwa i Prawa", do udziału w LVII Ogólnopolskim Konkursie zgłoszono i dopuszczono 10 prac habilitacyjnych oraz 14 prac doktorskich.