Rekrutacja do drużyny w konkursie Hugo Sinzheimer Moot Court Competition 2022

Trwa rekrutacja do drużyny, która będzie reprezentować nasz Wydział w międzynarodowym konkursie The Hugo Sinzheimer Moot Court Competition 2022. Finały tegorocznego konkursu odbędą się w Lizbonie w dniach 19-21.06.2022 r.

Drużyna naszego Wydziału zwyciężyła w ostatnich dwóch edycjach Konkursu, a studenci naszego Wydziału zdobyli nagrody indywidualne za najlepsze wystąpienia ustne.

W tym roku, jak i w poprzednich latach, w naszych wysiłkach konkursowych wspierają nas prawnicy z kancelarii DLA Piper.

Studenci, którzy zakwalifikują się do drużyny, poza wyjazdem do Portugalii na finały konkursu, będę mieli możliwość odbycia praktyk w kancelarii DLA Piper w wybranym przez siebie dziale.

Poszukujemy osób:

- zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu międzynarodowego i europejskiego prawa pracy

- posługujących się biegle językiem angielskim w piśmie i w mowie

- kreatywnych, myślących analitycznie i nieszablonowo

- zmotywowanych do pracy

- zorientowanych na pracę zespołową.

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2022 r. pod adresem e-mail: a.zwolinska@wpia.uw.edu.pl. W tytule e-maila proszę wpisać „HS MCC 2022”.