Rekrutacja do Szkół Doktorskich UW

Zespół Szkół Doktorskich Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, zwłaszcza studentów ostatnich lat studiów, na Dzień Otwarty UW. Wydarzenie to świetna okazja do poznania oferty Szkół Doktorskich UW, zasad kształcenia i rekrutacji. Zapytać będzie można o wszystko - począwszy od obsługi technicznej systemu IRK, a skończywszy na kryteriach oceny projektów badawczych i aktywności naukowej. Stoisko będzie otwarte przez cały dzień!

Kiedy? - 20 kwietnia 2024 r., godz. 10:00 - 16:00

Gdzie? - Kampus Główny UW, Hala Wystawowa pomiędzy budynkiem Wydziału Historii i Wydziału Archeologii

Prezentacja Szkół Doktorskich UW odbędzie się w godz. 10:00-11:00, w Sali Kolumnowej na Wydziale Historii. Szczegółowe informacje dot. rekrutacji do Szkół znajdują się na stronie szkolydoktorskie.uw.edu.pl