Spotkanie informacyjne z przedstawicielkami zespołu Rzeczniczki akademickiej ds. studenckich i pracowniczych

W dniu 9 listopada (środa) 2022 roku w godz. 9.00-14.00 na WPiA przy ul. Lipowej 4 będzie możliwość spotkania z przedstawicielkami zespołu Rzeczniczki akademickiej ds. studenckich i pracowniczych. Celem spotkania będzie upowszechnienie wiedzy na temat instytucji Rzeczniczki akademickiej (Ombudsmana) oraz innych inicjatyw pomocowych działających na terenie naszej uczelni.

Pracownicy zespołu Rzeczniczki akademickiej udzielą informacji na temat kompetencji poszczególnych instytucji, sposobów uzyskiwania wsparcia, metody zgłaszania spraw, miejsc i terminów dyżurów, etc. Każdy członek społeczności uniwersyteckiej będzie mógł otrzymać niezbędne informacje, które mogą się okazać być przydatne w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania punktu informacyjnego ulokowanego w korytarzu w pobliżu drzwi wejściowych na Wydział.