Spotkanie online z cyklu Środowisko Prawne 2020 - 24.11

Zespół Badawczy ds. Prawa Ochrony Środowiska i Bioróżnorodności serdecznie zaprasza 24 listopada 2020 r. o godz. 15:00 na pierwsze spotkanie online z cyklu Środowisko Prawne 2020.

Gościem będzie dr hab. Aleksander Gubrynowicz, adiunkt w Zakładzie Międzynarodowego Prawa Lotniczego i Kosmicznego WPiA UW, który opowie o wpływie problemów środowiskowych na rynek finansowy oraz o potencjalnym wykorzystaniu instrumentów rynkowych do ochrony środowiska.

Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji. Link do spotkania zostanie zamieszczony na stronie wydarzenia oraz udostępniony na fanpage'u Klimat na WPiA UW

Projekt Środowisko Prawne 2020 to cykl powiązanych ze sobą tematyczniespotkań z zakresu ekologii społecznej. Celem projektu jest poszerzenie dotychczasowych horyzontów i wywołanie debaty akademickiej na tematy takie, jak np. katastrofa klimatyczna, energia atomowa czy etyczny status zwierząt. Spotkania są adresowane do całego środowiska akademickiego!

#wydarzenia