Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Student Prawa Mikołajem

Drodzy Państwo!

Po raz kolejny przychodzimy do Was z bożonarodzeniową akcją „Student Prawa Mikołajem” organizowaną przez Komisje Kultury Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Inicjatywa ta polega na gromadzeniu środków, które przeznaczamy na zakup prezentów świątecznych dla dzieci z domu dziecka. Co roku mogliście spotkać naszych wolontariuszy ubranych w świąteczne czapki i rogi reniferów na Kampusie Głównym UW oraz w okolicach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i ulicy Lipowej. Sytuacja epidemiologiczna uniemożliwiła nam zbieranie pieniędzy w tradycyjnej formie, jednak my się nie poddajemy!

W tym roku postanowiliśmy wykorzystać moc zbiórki internetowej, aby nasza idea pomocy dotarła do jak największego grona odbiorców. Naszą pomoc chcielibyśmy skierować do dzieci z Domu Dziecka w Błoniu oraz jego filii w Dziekanowie Leśnym, gdzie obecnie przebywa 28 dzieci. Podczas ostatniej edycji udało się zebrać 14 tysięcy złotych! Mamy nadzieję, że powtórzymy sukces z zeszłego roku i choć trochę spełnimy świąteczne marzenia małych wychowanków.

LINK DO ZBIÓRKI na stronie SIEPOMAGA.PL

Po prostu POMAGAJMY!

#akcja