Konkurs o płatny staż w redakcjach Gazety Wyborczej

“Gazeta Wyborcza” zaprasza studentów wszystkich kierunków, którzy nie ukończyli 30. roku życia, do wzięcia udziału w płatnym, trzymiesięcznym stażu w redakcjach gazety oraz w dziale marketingu.

Wydział Prawa i Administracji UW bierze udział w programie partnerskim „Masz staż”, dzięki czemu do 31 grudnia br. możesz zgłosić się do konkursu i wygrać trzymiesięczny płatny staż w redakcjach:

- lokalnych “Gazety Wyborczej”,
- “Wysokich Obcasów”,
- Gospodarki Serwisu Wyborcza BIQdata,
- w dziale marketingu "Gazety Wyborczej".

Co należy zrobić?

• aktywuj lub przedłuż swoją prenumeratę Wyborczej na specjalnej stronie dedykowanej naszej uczelni
  • wybierz z listy jedno miejsce, w którym chcesz odbyć praktyki i wykonaj zadanie konkursowe,
  • gotową pracę prześlij do 31 grudnia br. na adres: maszstaz@wyborcza.pl

W mailu: napisz, którą praktykę wybierasz podpisz się imieniem i nazwiskiem dołącz przygotowane zadanie w formie załącznika: doc, docx, ppt, pptx.

Zadania konkursowe znajdują się na stronie Gazety Wyborczej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

#konkurs #staż