Trwa rekrutacja do drużyny UW w Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot

Zapraszamy studentów prawa wszystkich lat do udziału w rekrutacji do drużyny UW w Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot!

VIS Moot jest jednym z najbardziej prestiżowych i największych konkursów dla studentów prawa. Każdego roku bierze w nim udział ok. 300 drużyn reprezentujących uniwersytety z całego świata. Konkurs obejmuje część pisemną, a następnie ustną – obie w języku angielskim. Polega na symulacji postępowania arbitrażowego, w ramach którego drużyny toczą spór na tle postanowień konwencji wiedeńskiej o międzynarodowej sprzedaży towarów (CISG). Finał odbędzie się w dniach 31 marca – 6 kwietnia 2023 r. we Wiedniu.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami i kandydatkami odbędą się w dniach 8-9 listopada 2022 r. w godzinach popołudniowych. Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim. Zgłoszenia należy przesyłać do 6 listopada 2022 r. (przedłużony termin na wysłanie zgłoszeń) na następujące adresy: vis@wpia.uw.edu.plrafalmorek@uw.edu.pla.orzel@wpia.uw.edu.pl