Uroczystość zakończenia roku akademickiego 2021/2022 oraz uroczyste rozdanie dyplomów

Po dwuletniej przerwie, do Holu Katalogowego Biblioteki Uniwersyteckiej wróciła uroczystość wręczenia dyplomów oraz Zakończenie Roku Akademickiego.

Absolwenci, osoby im towarzyszące oraz zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać słów Dziekana Wydziału Prawa i Administracji — prof. dra hab. Tomasza Giaro oraz Prorektora Uniwersytetu Warszawskiego ds. studentów i jakości kształcenia — prof. ucz. dra hab. Sławomira Żółtka. Ostatnią prelekcję dla Absolwentów naszego wydziału wygłosił Rzecznik Praw Obywatelskich, prof. ucz. dr hab. Marcin Wiącek. Głos zabrał również przedstawiciel Absolwentów, mgr Karol Piwoński.

Dyplomy zostały wręczone Absolwentom kierunków “prawo”, “administracja” I i II stopnia, oraz kierunku “samorząd terytorialny i polityka regionalna”. Dwudziestu Absolwentów, którzy uzyskali najwyższe wyniki otrzymało nagrody rzeczowe ufundowane przez Wydawnictwo Wolters Kluwer, Wydawnictwo C.H.Beck, oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Całej uroczystości towarzyszył Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego, który wykonał m.in. Gaudeamus Igitur.

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy uroczystości przeszli na teren Ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej, aby wziąć udział w Wydziałowym Pikniku.

Wszystkim Absolwentom raz jeszcze życzymy pomyślności w dalszej karierze zawodowej. Mamy nadzieję, że będziecie wspominać swój czas na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego jak najlepiej.

FOLDER ZE ZDJĘCIAMI (zdjęcia będą dodawane na bieżąco)