I Ogólnopolska Konferencja Prawa Rodzinnego pt. „Autonomia w prawie rodzinnym”

I Ogólnopolska Konferencja Prawa Rodzinnego pt. „Autonomia w prawie rodzinnym” stanowi kontynuację Ogólnopolskich Seminariów Prawa Rodzinnego. Podczas konferencji referaty wygłoszą badacze i badaczki prawa rodzinnego z kilkunastu ośrodków naukowych. Poruszone zostaną najbardziej aktualne zagadnienia związane z problematyką autonomii w różnych obszarach prawa rodzinnego.

Konferencja składała się będzie z czterech paneli tematycznych:
1) Autonomia jednostki i rodziny.
2) Rozwiązanie małżeństwa – między monopolem państwa a autonomią małżonków.
3) Autonomia w rodzinnym prawie majątkowym.
4) Autonomia w stosunkach pomiędzy rodzicami i dziećmi oraz prawie opiekuńczym.

Do udziału w Konferencji zapraszamy pracowników naukowych, notariuszy, sędziów, praktyków prawa rodzinnego, pracowników wymiaru sprawiedliwości oraz organów pomocy społecznej, jak również studentów i doktorantów.

Konferencja ma charakter hybrydowy. Organizatorzy serdecznie zapraszają do osobistego udziału w konferencji i dyskusji, jednakże możliwy będzie także udział zdalny.
Link do udziału w wydarzeniu zostanie przesłany na adres e-mail podany przy rejestracji.

REJESTRACJA

PROGRAM KONFERENCJI