Konferencja "O potrzebie zmian w prawie własności intelektualnej"

Opis konferencji:

Zachodzące zmiany technologiczne, społeczne i polityczne skłaniają do postawienia tezy, że prawo własności intelektualnej wymaga zmian. Celem konferencji jest rozpoczęcie dyskusji osób, które zajmują prawem własności intelektualnej o tym, czy i jakie zmiany są potrzebne.  Intencją organizatorów konferencji jest stworzenie forum dyskusyjnego otwartego nie tylko dla przedstawicieli świata nauki, ale dla wszystkich, którym zagadnienia i problemy ochrony prawa własności intelektualnej są bliskie. Konferencja będzie unikalną możliwością wymiany opinii i poglądów nie tylko dla panelistów, ale również dla tych, którzy zdecydują się na udział w konferencji.

Opłata rejestracyjna wynosi 150.00 PLN.

REJESTRACJA

DANE DO PRZELEWU

Program Konferencji:

9.30-9.45 Otwarcie Konferencji

9.45-10.45 Prawa autorskie w świetle postępu technologicznego i zobowiązań międzynarodowych.
Dyskusja moderowana przez prof. Jana Błeszyńskiego z udziałem, dr hab. prof. UŁ Beaty Giesen, dr hab. Wojciecha Machały, dr Sybilli Stanisławskiej-Kloc, dyr. Krzysztofa Lewandowskiego (ZAIKS)

10.45-11.15 Dyskusja

11.15-11.30 Przerwa

11.30-12.30 Konstrukcje cywilistyczne w prawie autorskim.
Dyskusja moderowana przez prof. Andrzeja Matlaka z udziałem prof. dr hab. Ryszarda Markiewicza, prof. dr hab. Katarzyny Grzybczyk; dr hab. prof. INPPAN Pawła Podreckiego, dr hab. prof. UMCS Adriana Niewęgłowskiego, dr hab. prof. UAM Katarzyny Klafkowskiej-Waśniowskiej, dyr. Dominika Skoczka (SFP)

12.30-13.00 Dyskusja

13.00-13.30 Przerwa

13.30-14.30 Prawo własności przemysłowej wobec wyzwań współczesności.
Dyskusja moderowana przez prof. dr hab. Krystynę Szczepanowską-Kozłowską z udziałem prof. dr hab. Ewy Nowińskiej, prof. dr hab. Joanny Sieńczyło Chlabicz, dr hab. prof. INPPAN Heleny Żakowskiej-Henzler, Prezes UPRP Edyty Demby-Siwek, prof. dr hab.Urszuli Promińskiej, dr hab. Łukasza Żelechowskiego

14.30-15.00 Dyskusja

15.00-15.15 Zamknięcie obrad.