Konferencja poświęcona podsumowaniu projektu „Polska w kosmosie”

Dnia 14 grudnia 2023 r. o godzinie 17:00 w Collegium Iuridicum IV​ (Szarej Willi), odbędzie się konferencja poświęcona podsumowaniu projektu „Polska w kosmosie” zrealizowanego przez Polską Fundację Przemysłu Kosmicznego.

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie katalog „Polska w kosmosie” opracowany w ramach projektu. Katalog ten poświęcony jest polskiemu wkładowi w eksplorację polskiej przestrzeni kosmicznej.

Gościem wydarzenia będzie dr hab. Profesor UW Katarzyna Myszona-Kostrzewa - kierownik Katedry Międzynarodowego Prawa Lotniczego i Kosmicznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Podyplomowego Studium Prawa Międzynarodowego i Służby Zagranicznej; kierownik Sekcji Prawa i Polityki Kosmicznej Komitetu Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN. Stypendystka Stypendium Królowej Elżbiety II oraz Stypendium Josepha Conrada. Jej głównymi obszarami badań są: prawo lotnicze i kosmiczne, prawo organizacji międzynarodowych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu stacjonarnie lub online.

REJESTRACJA