Ogólnopolska konferencja naukowa „Między postępowaniem rozpoznawczym a egzekucyjnym”

Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Między postępowaniem rozpoznawczym a egzekucyjnym” organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – Katedrę Postępowania Cywilnego, Naczelną Radę Adwokacką oraz Izbę Komorniczą w Warszawie odbędzie się 27 października 2023 r. (piątek) w godz. 9:30 – 16:30 w Auli Starej Biblioteki UW, Krakowskie Przedmieście 26/28. Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy – stacjonarnie oraz transmisja online.

Przedmiotem konferencji będą najistotniejsze aktualne zagadnienia z zakresu prawa postępowania cywilnego – zarówno rozpoznawczego, jak i egzekucyjnego. Udział wezmą najwybitniejsi znawcy tematu z najważniejszych polskich ośrodków akademickich, co gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny. Dzięki temu zaś, że konferencja jest współorganizowana z Naczelną Radę Adwokacką oraz Radą Izby Komorniczej w Warszawie, będzie miała także istotny walor praktyczny. Przyjęta formuła konferencji zakłada przeznaczenie znaczniej części czasu na dyskusję, co ma służyć lepszej wymianie poglądów, a jednocześnie zwiększyć atrakcyjność konferencji dla uczestników. Patronat nad wydarzeniem objęło Towarzystwo Naukowe Procesualistów Cywilnych, a patronat medialny portal Prawo.pl.

Kontakt do Organizatorów: m.iaroslavska@uw.edu.pl

Formularz rejestracyjny dotyczy zgłoszenia udziału w konferencji w formie ZDALNEJ.

ZAREJESTRUJ SIĘ

PROGRAM KONFERENCJI