Seminarium naukowe pt.: Własność intelektualna w kosmosie - podniebne szanse i ziemskie wyzwania

Centrum Prawa Kosmicznego im. Manfreda Lachsa
Park Technologii Kosmicznych - Badań, Rozwoju i Innowacji Sp. z o.o.

zapraszają na seminarium naukowe pt.:

Własność intelektualna w kosmosie - podniebne szanse i  ziemskie wyzwania

Prelegentem seminarium będzie:
Ksawery Garapich
Compliance manager Airbus

Seminarium odbędzie się online na platformie ZOOM
(link dostępny po wypełnieniu formularza rejestracyjnego).

formularz rejestracyjny

r. pr.

Ksawery Garapich

Ksawery Garapich - Radca prawny wpisany na liste Okregowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Compliance manager w Airbus odpowiedzialny za przeciwdziałanie korupcji i zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi. Specjalizuje się w prawie umów i obsłudze korporacyjnej (w tym compliance). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, absolwent studiów podyplomowych "Prawo Lotnicze" na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, doktorant w Katedrze Międzynarodowego Prawa Lotniczego i Kosmicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonat lotnictwa, który stara się łączyć swoje zainteresowania lotnicze z działalnością zawodową.