Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022

prof. Tomasz Giaro

ma zaszczyt zaprosić

na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2021/2022
na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Uroczystość odbędzie się 24 września 2021 r. (piątek) o godz. 11.00
w Auli im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

TRANSMISJA UROCZYSTOŚCI

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

1. Otwarcie uroczystości przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW prof. Tomasza Giaro
2. Immatrykulacja
3. Wykład inauguracyjny wygłoszony przez prof. Marcina Wiącka, Rzecznika Praw Obywatelskich,
     Kierownika Zakładu Praw Człowieka WPiA UW
4. Wystąpienie przedstawiciela Zarządu Samorządu Studentów WPiA UW
5. Zakończenie uroczystości przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW prof. Tomasza Giaro

Wszystkich uczestników wydarzenia prosimy o założenie maseczki po wejściu do budynku.

Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje limit miejsc w Auli im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum. W przypadku wypełnienia limitu miejsc w Auli, zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo w salach sąsiadujących (A, B, C, D, E) w Auditorium Maximum oraz na kanale Youtube.

PARTNER WYDARZENIA: