Uroczyste rozdanie dyplomów oraz zakończenie roku akademickiego 2022/23

Uprzejmie informujemy, że uroczystość wręczenia dyplomów oraz zakończenie roku akademickiego 2022/23 odbędzie się w dniu 30 czerwca 2023 r. o godz. 10:00 w Holu Katalogowym Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Po zakończeniu uroczystości serdecznie zapraszamy do udziału w Wydziałowym Pikniku dla absolwentów, ich rodzin, gości oraz pracowników Wydziału. Piknik odbędzie się w Ogrodach BUW.

Harmonogram wydarzenia

1. Hymn Państwowy w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.
2. Otwarcie uroczystości przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW, prof. Tomasza Giaro.
3. Wystąpienie Władz Rektorskich Uniwersytetu Warszawskiego.
4. Wystąpienie gościa specjalnego.
5. Wręczenie dyplomów Absolwentom.
6. Gaude Mater Polonia w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.
7. Wystąpienie przedstawiciela Absolwentów.
8. Zakończenie uroczystości przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UW, prof. Tomasza Giaro.
9. Gaudeamus Igitur w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Wstęp do Holu Katalogowego oraz Ogrodów BUW będzie możliwy wyłącznie po okazaniu zaproszenia. Informujemy, że każdy absolwent w momencie odbioru dokumentów otrzyma zaproszenie na uroczystość. Zaproszenie daje możliwość wstępu absolwentowi i dwóm osobom towarzyszącym. Z uwagi na limit miejsc w Holu Katalogowym, nie ma możliwości uzyskania lub dokupienia większej liczby zaproszeń.

Informacje praktyczne