V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym

Katedra Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt organizować V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym. Jest to coroczna inicjatywa popularyzująca naukę postępowania cywilnego oraz umożliwiająca wspólną rywalizację studentom prawa z różnych uczelni.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap Konkursu (etap uczelniany) ma na celu wyłonienie dwóch najlepszych studentów, którzy będą reprezentować uczelnię na etapie centralnym. Etap uczelniany będzie przeprowadzany indywidualnie przez każdą uczelnię według ustalonych przez nią zasad.

Etap uczelniany na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się 26 kwietnia 2022 roku.

Drugi, ogólnopolski etap Konkursu odbędzie się w dniu 13 maja 2022 roku (piątek) w Warszawie lub on-line (w zależności od bieżącej sytuacji epidemicznej).

REGULAMIN KONKURSU:

Pobierz regulamin

KONTAKT:

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem: konkurskpc@wpia.uw.edu.pl.

PARTNERZY:

Konkurs jest objęty patronatem Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych.

PARTNERZY: