Wykład otwarty „Stan tranzycji do neutralności klimatycznej globalnych korporacji”

Studium „Zrównoważone finanse - Podyplomowe Studium Prawno-Finansowe”

stowarzyszenie Sustainable Investment Forum Poland (POLSIF)
zapraszają na wykład otwarty pt.
„Stan tranzycji do neutralności klimatycznej globalnych korporacji”,
który wygłosi Beata Bieńkowska, Doradca Strategiczny w Transition Pathway Initiative Centre, Grantham Research Institute on Climate Change and the Environment, LSE.

Komentarz do wykładu otwartego przedstawi Anna Malinowska.

Następnie odbędzie się panel POLSIF - Anna Malinowska, Maria Krawczyńska Kaczmarek, Robert Rybski (Moderator), pt.

Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2024 r. od godz. 14:00 do godz. 16:30,
sali 1.2  (ul. Lipowa 4, Warszawa).

Po wydarzeniu zapraszamy na sesję networkingową w foyer.

Program wydarzenia:

• 14.00 – 14.45 – Wykład otwarty pt. „Stan tranzycji do neutralności klimatycznej globalnych korporacji” (Beata Bieńkowska, Doradca Strategiczny w Transition Pathway Initiative Centre, Grantham Research Institute on Climate Change and the Environment, LSE).
  • 14.45 – 15.00 Komentarz POLSIF do wykładu (Anna Malinowska).
  • 15.00 – 15.30 Sesja Q&A do Wykładu i Komentarza POLSIF.
  • 15.30 Panel POLSIF pt. “Jak uruchomić myślenie net-zero w biznesie? Jakie instrumenty finansowe mogą wesprzeć transformację?” Anna Paulina Malinowska, Maria Krawczyńska Kaczmarek, Robert Rybski (Moderator).
  • 16.00 Sesja Q&A (w formule pytań publiczności do panelistów).
  • 16.30 Sesja networkingowa w foyer.

FORMULARZ REJESTRACYJNY