Zaproszenie do udziału w Prawniczych Targach Praktyk i Pracy

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to NAJWIĘKSZE PRAWNICZE TARGI - ORGANIZOWANE JUŻ PO RAZ JEDENASTY - w Polsce. To niepowtarzalna okazja, aby studenci i absolwenci prawa mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Uczestnictwo w Targach daje możliwość poznania kancelarii oraz firm obecnych na polskim rynku, które chcą zatrudnić studentów i absolwentów prawa, bądź wzmocnić wizerunek swojej marki.

Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z procesem rekrutacyjnym, wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz umiejętnościami niezbędnymi do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbywają się:

• konkursy z nagrodami organizowane przez Wystawców,
  • konsultacje i porady związane z karierą udzielane przez doradców personalnych,
  • analiza CV przez head-hunter’ów oraz pracodawców.

Wydział Prawa i Administracji UW oraz Samorząd Studentów WPiA UW są partnerami wydarzenia.