15 studentów i studentek WPiA UW otrzymało stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów stypendiów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2023/2024. Aż 15 nagrodzonych osób to studenci i studentki Wydziału Prawa i Administracji UW! Stypendia Ministra Nauki przyznawane są za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne związane ze studiami oraz za osiągnięcia sportowe. W tym roku do konkursu zgłoszono 1068 wniosków, a do finansowania zakwalifikowano 386.

Nagrodzeni w dziedzinie prawo zostali: Jakub Augustyniak, Adrian Maksymilian Dulczewski, Mateusz Glinka, Nikodem Włodzimierz Kaczprzak, Marcin Artur Kuna, Piotr Paweł Oliński, Wiktor Jerzy Ołdak, Franciszek Robert Skawiński, Patryk Stankiewicz, Wiktor Szukis, Mikołaj Wolanin, Jan Witold Zapolski-Downar, Adrian Konrad Żądło.

Nagrodzone w dziedzinie administracja zostały: Zuzanna Czernicka oraz Julia Wierucka.

Laureatom i laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Pełna lista stypendystów znajduje się na stronie Ministerstwa.