„Prawo: testamenty, kariera i niespodzianki” - rozmowa z prof. Konradem Osajdą w podcaście „A co PAN radzi”

Ukazał się odcinek podcastu „A co PAN radzi” z udziałem prof. Konrada Osajdy z Katedry Prawa Handlowego WPiA UW. Podczas rozmowy prof. Konrad Osajda przybliżył słuchaczom fascynujący świat prawa, porównując je do prądu elektrycznego i odkrywając, dlaczego warto podjąć studia prawnicze. Odcinek „Prawo: testamenty, kariera i niespodzianki” to podróż przez terytorium prawa, od studiów po niespodzianki w pracy, zanurzona w świecie, gdzie polityka może wpływać na każdy paragraf. Rozmowa dostępna jest na kanale Youtube Polskiej Akademii Nauk.

„A co PAN radzi” to projekt Polskiej Akademii Nauk przeznaczony dla maturzystów i dotyczący różnych dyscyplin naukowych, którego celem są rozmowy z członkami PAN, zmierzające do ułatwienia maturzystom dokonania wyboru kierunku studiów. Dotychczas opublikowano 24 odcinki.