III edycja Olimpiady przedmiotowej z prawa handlowego

Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji Olimpiady przedmiotowej z prawa handlowego, organizowanej przez Katedrę Prawa Handlowego Wydziału Prawa i Administracji UW. Rejestracja będzie otwarta do dnia 19 kwietnia 2024 r., godz. 23:59. Godzina rozpoczęcia testu na platformie KAMPUS zostanie podana w mailingu do wszystkich osób zarejestrowanych na wydarzenie. Uprzejmie przypominamy jednocześnie o konieczności posługiwania się adresem mailowym w domenie @student.uw.edu.pl.

Z przyjemnością informujemy, że Olimpiada została objęta patronatem przez dotychczasowych Partnerów wydarzenia: wydawnictwo prawnicze Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. oraz kancelarie: BWHS Wojciechowski Springer i Wspólnicy sp.k., GESSEL, KOZIOROWSKI, Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p., a także WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr sp. k.

Ponadto do grona Patronów Olimpiady w tym roku dołączyła firma doradcza CRIDO, kancelaria Kondracki Celej Adwokaci sp. k. oraz butik executive search Supesu Recruitment sp z.o.o. (prowadzący rekrutacje prawnicze w różnych sektorach biznesu), którego CEO jest absolwentka naszego Wydziału.

Już teraz gorąco zachęcamy do zapoznania się z profilami Patronów na ich stronach internetowych oraz w social mediach. Informacje o odpłatnych stażach i innych nagrodach zagwarantowanych przez Patronów opublikujemy niebawem.

Harmonogram Olimpiady:

• I etap (zdalny) - 22 kwietnia 2024 r. - test jednokrotnego wyboru składający się z 30 pytań z zakresu prawa spółek (ogłoszenie wyników: niezwłocznie).
  • II etap (aula A2, Collegium Iuridicum II, godz. 20:00) - 13 maja 2024 r. - test jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru składający się z 30 pytań z zakresu prawa spółek oraz pozostałej materii z sylabusa (z wyjątkiem umów handlowych), np.: rynki kapitałowe, upadłość i restrukturyzacja, prawo fundacyjne, prawo ochrony konkurencji (UZNK) i europejskie prawo spółek.
  • Uroczyste ogłoszenie wyników II etapu i rozdanie nagród - 20 maja 2024 r., godz. 12:00, Sala Dziekańska im. prof. W. Czachórskiego, Collegium Iuridicum I.

LINK DO ZAPISÓW