Absolwent WPiA UW, mgr Maciej Kopytowski, laureatem 35. edycji Konkursu Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską

Mgr Maciej Kopytowski, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW, został laureatem 35. edycji Konkursu Ministra SZ na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej. W konkursie wyróżniono jego pracę magisterską pt. „Środki ograniczające wprowadzane przez Unię Europejską przeciwko Federacji Rosyjskiej wobec zasad prawa Unii Europejskiej, wyrażonych przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej”, napisaną w Katedrze Prawa Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego, pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Słok-Wódkowskiej.

Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 19 lutego 2024 r., a pełna fotorelacja dostępna jest na stronie MSZ.