Akademia Aplikanta - warsztaty z udziałem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie

Koło Naukowe Zawodów Prawniczych zaprasza na cykl warsztatów organizowanych we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie pt. „Akademia Aplikanta”, które odbędą się 12 marca i 24 kwietnia 2024 r.

Wykładowcy, którzy na co dzień prowadza zajęcia na aplikacji radcowskiej w Warszawie, poprowadzą  warsztaty, dzieląc się  praktyczną wiedzą na temat wybranych zagadnień – dokładnie tak, jak robią to na aplikacji. Studenci WPiA UW będą mieli niespotykaną okazję uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych praktyków prawa i poznania, jak wyglądają zajęcia na aplikacji radcowskiej, na którą już niedługo być może część z nich się wybierze.

„Akademia Aplikanta” to okazja do nawiązania kontaktów z profesjonalistami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi ścieżki kariery zawodowej.

Szczegóły na temat „Akademii Aplikanta” można znaleźć na Facebooku