Berkeley Law LL.M. Executive Track

W związku ze współpracą między Berkeley Law a WPiA UW i realizowaną w jej ramach rekrutacją na oferowany przez Berkeley Law LL.M. Executive Track zachęcamy do udziału w Programie.

Aktualny opis programu LL.M. Executive Track znajduje się na stronie internetowej oraz w broszurze informacyjnej

Bliższe informacje na temat procesu rekrutacji znajdą Państwo – wybierając odpowiednią formułę programu – na stronie

Od kandydatów, którzy uzyskają rekomendacje naszego Wydziału nie będą pobierane registration fees. Szczegóły dotyczące opcji Programu oraz uzyskania rekomendacji WPiA UW znajdują się w załączonym dokumencie.

W drugiej połowie października 2020 r. dla zainteresowanych osób jest planowany webinar z przedstawicielem Berkeley Law, poświęcony prezentacji programu LL.M. Executive Track i odpowiedzi na pytania. Osoby zainteresowane udziałem w webinarze proszone są o niezwłoczne przesłanie zgłoszeń przez e-mail na adres jacek.jastrzebski@uw.edu.pl, co pozwoli na wysłanie zaproszeń umożliwiających udział w webinarze.

#rekrutacja #współpraca