Oferty pracy w projektach finansowanych przez NCN

Oferta pracy

Nazwa jednostki: Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Warszawski
Nazwa stanowiska: Asystent badawczy
Wymagania:

- biegła znajomość języka angielskiego;
- udokumentowane zainteresowania badawcze obejmujące ontologię społeczną I/LUB filozofię prawa/ teorię prawa cywilnego/ teorię prawa karnego;
- mile widziane zainteresowanie zagadnieniami prawnymi z zakresu ochrony środowiska i/lub z zakresu prawnych regulacji tzw. osób elektronicznych;
- mile widziane zainteresowania z zakresu komparatystyki prawniczej;
- dyspozycyjność na poziomie ok. 8-10 godzin tygodniowo (głównie praca zdalna);
- rozważani będą wyłącznie kandydaci będący min. doktorantami/słuchaczami szkół doktorskich

Opis zadań:

wsparcie merytoryczno-organizacyjne przy projekcie „Analiza pojęcia osoby prawnej z perspektywy ontologiczno-językowej”; poszukiwanie i opracowywanie materiałów, pisanie artykułów (samodzielnie i we współautorstwie); (współ)organizowanie wydarzeń towarzyszących i spotkań roboczych oraz aktywny w nich udział. Udział w konferencjach oraz ew. wyjazdach badawczych. Projekt realizowany jest na Uniwersytecie Warszawskim, ale większość pracy odbywać się może w formie zdalnej.

Typ konkursu NCN: SONATINA – HS
Termin składania ofert: 25 października 2020, 00:00
Forma składania ofert: email
Warunki zatrudnienia:

wynagrodzenie dodatkowe (forma do ustalenia) w wysokości 1500zł brutto/miesiąc przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na 24 lub 36 miesięcy

Dodatkowe informacje:

Kryteria wyboru:
- dotychczasowe osiągnięcia naukowe (publikacje);
- dotychczasowa aktywność naukowa i organizacyjna;
- preferowani absolwenci prawa i/lub filozofii

Wyboru dokona trzyosobowa komisja.

Wymagane dokumenty: CV
Forma składania: pocztą elektroniczną na adres pawel.banas@uj.edu.pl

Oferta musi zawierać następujące oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i realizacji projektu (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”

#konkurs