Dr Krzysztof J. Kaleta oraz dr Oktawian Kuc laureatami konkursów Narodowego Centrum Nauki

Znamy wyniki konkursów OPUS 22 i SONATA 17 Narodowego Centrum Nauki. W rozstrzygniętych konkursach złożono łącznie 3005 wniosków, których wartość opiewała na niemal 3,3 mld zł. Ostatecznie do finansowania zakwalifikowano 589 projektów, w tym 2 projekty zgłoszone przez pracowników Wydziału Prawa i Administracji UW.

Dr Krzysztof Janusz Kaleta w ramach konkursu OPUS 22 będzie realizował projekt pt. Konstytucjonalizm refleksyjny jako odpowiedź na kryzys współczesnego konstytucjonalizmu (dofinansowanie w wysokości 331 460 zł). Dr Oktawian Kuc otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu SONATA 17 w wysokości 558 678 zł na realizację projektu pt. Orzecznictwo międzynarodowe w sądach krajowych.

Serdecznie gratulujemy!