Drugie miejsce studentów WPiA UW w konkursie Ethics Challenge

Drużyna studentów prawa z WPiA UW w składzie: Anna Kalinowska, Julia Dziuba i Kamil Ozaist zajęła drugie miejsce w konkrusie Ethics Challenge 2023, organizowanego przez CFA Society Poland. Ethics Challenge 2023 to szósta już odsłona konkursu, mającego na celu popularyzację etyki oraz standardów etycznych wśród młodych profesjonalistów interesujących się rynkami kapitałowymi. Konkurs ma za zadanie promocję globalnej misji CFA Institute, czyli najwyższych standardów etycznych. Krajowe odsłony tego międzynarodowego konkursu odbywają się m.in. w Kanadzie, Nigerii, Turcji oraz w Stanach Zjednoczonych.

Finał konkursu odbył się 11 maja 2023 r. w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest dr Joanna Róg-Dyrda z Katedry Prawa i Postępowania Administracyjnego WPiA UW.