Studenci WPiA UW laureatami Stypendium na Start UW

W dniu 12 maja 2023 r., w Pałacu Kazimierzowskim na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendium na Start. Wśród nagrodzonych znaleźli się również studenci i studentki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Wśród 81 laureatów Stypendium na Start dla Olimpijczyków aż 22 nagrodzonych stanowią studenci i studentki WPiA UW. Nie zabrakło również sukcesów sportowych – nagrodzone Stypendium na Start dla Sportowców zostały dwie studentki naszego Wydziału.

Stypendium na Start dla Olimpijczyków przeznaczone jest dla studentów I roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych magisterskich będących laureatami olimpiad przedmiotowych, zaś Stypendium na Start dla Sportowców przeznaczone jest dla studentów pierwszego stopnia lub jednolitych magisterskich oraz doktorantów pierwszego roku kształcenia, będących wybitnymi sportowcami posiadającymi status medalisty Mistrzostw Polski lub finalisty Olimpiad, Mistrzostw Świata lub Europy. W przypadku obydwu Stypendiów jego wysokość wynosi 12 tys. zł (wypłacane jednorazowo).

Laureatkom i laureatom serdecznie gratulujemy.