Studenci WPiA UW na podium podczas finału I edycji konkursu na glosę Fundacji Court Watch Polska – „Ars boni et aequi – Sztuka tego, co dobre i sprawiedliwe”

W dniu 3 czerwca 2023 r. w siedzibie Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie odbył się finał I edycji konkursu na glosę Fundacji Court Watch Polska – „Ars boni et aequi – Sztuka tego, co dobre i sprawiedliwe”. Patronat nad wydarzeniem objęli Rzecznik Praw Obywatelskich, Krajowa Izba Radców Prawnych oraz Naczelna Rada Adwokacka.

W ogólnopolskim konkursie wzięło udział 56 uczestników. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach, tj. dla studentów, jak również dla absolwentów jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo. W kategorii „student” zwyciężyli reprezentanci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego: I miejsce – Joanna Walkowiak (studentka III roku prawa); II miejsce – Jakub Banachowicz (student III roku prawa/MISH); III miejsce – Mikołaj Wolanin (student II prawa).

Więcej informacji: