Rekrutacja do drużyny reprezentującej Uniwersytet Warszawski w międzynarodowym konkursie Foreign Direct Investment International Arbitration Moot!

Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów WPIA UW zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w rekrutacji do drużyny reprezentującej Uniwersytet Warszawski w międzynarodowym konkursie Foreign Direct Investment International Arbitration Moot.

• Wciel się w rolę pełnomocnika reprezentującego państwo lub inwestora przed trybunałem arbitrażowym,
• zaprezentuj się przed prawnikami z wiodących polskich i zagranicznych kancelarii,
• weź udział w symulacji postępowania arbitrażowego w języku angielskim.

Wyślij zgłoszenie na adres fdi@wpia.uw.edu.pl w celu otrzymania szczegółowych informacji.
Rekrutacja – etap pisemny i ustny – w dniach 19-22 czerwca 2023 r.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych: 13 czerwca 2023 r., godz. 17:30, w Collegium Iuridicum II, Lipowa 4, sala 1.3.

Konkurs w języku angielskim.

Śledź profil drużyny FDI UW na Facebooku: www.facebook.com/fdimootuniversityofwarsawteam
Oficjalna strona internetowa konkursu: fdimoot.org