Komentarz do Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce pod redakcją dr. Aleksandra Jakubowskiego

W serii Duże Komentarze Becka ukazał się recenzowany komentarz do ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, którego redaktorem naukowym jest pracownik Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – adiunkt w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego – dr Aleksander Jakubowski. Autorami liczącej 1308 stron publikacji jest 17 naukowców z 9 ośrodków badawczych w kraju, w tym pracownicy naszego Wydziału - prof. UW dr hab. Paweł Waszkiewicz, dr Krzysztof Kaleta i dr Janusz Roszkiewicz – oraz związani z Wydziałem doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW: mgr Aleksander Leszczyński i mgr Przemysław Iżycki. Komentarz poddaje analizie aktualny stan prawny, w tym uwzględnia nowelizację ustawy z 13 stycznia 2023 r.

Publikacja dostępna jest na stronie Wydawnictwa.