Konkurs na najlepsze wypracowanie maturalne z WOSu

Drodzy Maturzyści, drodzy Uczniowie!

Wydział Prawa i Administracji UW wraz z Centrum Analiz Legislacyjnych i Gospodarczych ogłasza konkurs na najlepsze wypracowanie maturalne z WOSu.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych. Jeśli interesujesz się wiedzą o społeczeństwie, weź udział i wygraj głośnik JBL oraz gadżety WPiA UW!

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok 1.
Należy zapoznać się z regulaminem.

Krok 2.
Należy wybrać jeden z dwóch tematów:

1. Władza i normy w czasie pandemii COVID-19. W jaki sposób doświadczenia rzeczywistości epidemicznej wpłyną na państwo i prawo?

2. Środowisko naturalne jako wspólne dobro chronione w Unii Europejskiej i jej państwach członkowskich.

Krok 3.
Gotową pracę należy wysłać na adres email: prawostart@wpia.uw.edu.pl, pamiętając o załącznikach.

Czekamy na Wasze prace do 13 marca! Wyniki zostaną ogłoszone 29 marca po ostatnim wykładzie w ramach praWOStart, cyklu warszatów prowadzonych przez wykładowców WPiA UW. Zajęcia praWOStart - przygotowanie do matury z WOSu odbędą się on-line w terminie 21-29.03.2022 r. Rejestracja oraz pełny harmonogram zajęć dostępny jest na stronie. Zachęcamy do rejestracji już teraz!

Partner wydarzenia:

#konkurs