Zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2021/22

W związku z rozpoczynającym się semestrem letnim roku akademickiego 2021/22 uprzejmie informujemy, że zgodnie z obowiązującymi Zarządzeniami oraz Komunikatem Jego Magnificencji Rektora UW w sprawie trybu kształcenia w semestrze letnim, zajęcia na wszystkich kierunkach prowadzonych przez Wydział Prawa i Administracji odbywają się trybie stacjonarnym w budynkach Uniwersytetu Warszawskiego.

W uzasadnionych przypadkach, w szczególności kwarantanny lub izolacji nałożonej na Wykładowcę przez Sanepid - na formalny wniosek zainteresowanej osoby (o ile nie przebywa na zwolnieniu lekarskim) - możliwe jest czasowe przenoszenie poszczególnych zajęć w tryb zdalny.

Zajęcia na studiach podyplomowych odbywają się do końca roku akademickiego na zasadach ustalonych z Kierownikami studiów na początku roku akademickiego.