Nabór ekspertów do współpracy z Centrum Oceny Skutków Regulacji Uniwersytetu Warszawskiego

Działające na Wydziale Prawa i Administracji Centrum Oceny Skutków Regulacji, finansowane w ramach programu „Nauka dla Społeczeństwa” MEiN na kwotę 1.723.965,00 zł, ogłasza nabór pracowników naukowych/pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w pracach interdyscyplinarnych grup eksperckich.

Zapraszamy do współpracy osoby (niżej określone warunki 1 i 2 muszą być spełnione łącznie):
1) posiadające status pracownika Uniwersytetu Warszawskiego (umowa o pracę w dowolnym wymiarze czasu pracy);
2) posiadające minimum stopień naukowy doktora;
3) zainteresowanie tematyką oceny skutków regulacji / prognozowania zmian społecznych lub gospodarczych / stanowieniem prawa oraz legislacją / badaniami empirycznymi / ekonomiczną analizą prawa (law & economics) / badaniami behawioralnymi / analizą ekonomiczną itp.

Zakres obowiązków:
1. udział w pracach interdyscyplinarnych grupach badawczych opracowujących analizy oceny skutków regulacji wybranych projektów/założeń/obowiązujących aktów normatywnych;
2. współpraca merytoryczna w zakresie opracowania publikacji naukowych i eksperckich.

Termin rozpoczęcia współpracy: listopad 2022 r.

Pracownikowi realizującemu zadania w programie przyznawane jest wynagrodzenie uzupełniające na czas realizacji tych zadań w wysokości ok. 2 tys. zł brutto miesięcznie. W terminie do dnia 4 listopada 2022 r. kandydaci powinni złożyć CV, komplet dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie wraz z oświadczeniem* w formie elektronicznej na adres cosr@wpia.uw.edu.pl .

Konkurs zostanie rozstrzygnięty decyzją Komisji Konkursowej, złożonej z ekspertów Centrum oraz przedstawiciela Kolegium Dziekańskiego WPiA UW, w terminie do dnia 10 listopada 2022 r. Decyzja zostanie zakomunikowana kandydatom drogą poczty elektronicznej.

*Treść oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.