Prof. UW dr hab. Piotr Grzebyk visiting fellow na National Taiwan University (NTU)

Prodziekan ds. badań naukowych i współpracy międzynarodowej WPiA UW, prof. UW dr hab. Piotr Grzebyk został przyjęty na staż w Department Graduate Institute of National Development NTU w ramach programu Global Scholars (臺大全球學人), gdzie pod opieką Prof. Ching-Yi Liu (LLM Harvard Law School) będzie prowadził badania nt. zarządzania algorytmicznego w miejscu pracy oraz zajęcia.

Pobyt finansowany jest ze środków Visegrad–Taiwan Scholarships. Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o stypendium w kolejnych edycjach programu Visegrad–Taiwan Scholarships zachęcamy do kontaktu z prof. Grzebykiem.

Wydział Prawa i Administracji UW ściśle współpracuje z College of Law NTU. Ostatnio, w maju 2023 r., w ramach grantu Welcome to Poland (NAWA) wizytę na wydziale złożył profesor Jiunn-Rong Yeh - konstytucjonalista, były minister spraw wewnętrznych i były minister edukacji Tajwanu.